دوشنبه, ۱۵ خرداد , ۱۴۰۲

اجبار بازیگر مسلمان شده هالیوود به کشف حجاب - گفتمان علمی فرهنگی دانشگاه گلپایگان

اجبار بازیگر مسلمان شده هالیوود به کشف حجاب

“لیندزی لوهان” بازیگر مشهور آمریکایی که حجاب بر سر می کند، در فرودگاه “هیترو” لندن مجبور به برداشتن حجاب شد.به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ “لیندزی لوهان” بازیگر

مشهور آمریکایی اعلام کرد که در فرودگاه “هیترو” از طریق درخواست برداشتن حجاب مورد تبعیض نژادی قرار گرفت.

لوهان در برنامه صبحگاهی شبکه انگلیسی “ITV” گفت: هنگامی که برای رفتن به نیویورک در حال سوارشدن به هواپیما بودم، کارمند امنیتی فرودگاه هیترو لندن از من خواست که حجابم را بردارم .

او اشاره کرد که این نخستین بار بود در آن حادثه احساس تبعیض کرد.

این بازیگر آمریکایی افزود: کارمند امنیتی از من خواست که حجابم را بردارم و من آن را برداشتم. برداشتن حجاب برای من مشکلی نداشت، اما زمانی که به احساس زن دیگری که به خاطر برداشتن حجابش ناراحت می شود، فکر کردم، ترسیدم و شوکه شدم.

لوهان در ادامه گفت که کارمند امنیتی زمانی که اسمش را در گذرنامه دید، از او عذرخواهی کرد.

این بازیگر آمریکایی در برابر سوالی در خصوص مسلمان بودن یا نبودنش پاسخ داد که نمی خواهم درباره موضوعی که آن را به پایان نرساندم، صحبت کنم، چرا صحبت در این خصوص کار صحیحی نیست.

رسانه ها اخیرا گزارش هایی را در خصوص احتمال مسلمان شدن لوهان منتشر کردند. به خصوص اینکه او بارها با حجاب در مجامع عمومی ظاهر شده است. لوهان تمام تصاویرش را از حساب اینستاگرامش پاک کرد و سپس عبارت “علیک السلام را نوشت. همچنین لوهان در حالی یک نسخه قرآن با ترجمه انگلیسی در دست داشت، دیده شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.