دوشنبه, ۱۵ خرداد , ۱۴۰۲

نرم افزار کتیا - گفتمان علمی فرهنگی دانشگاه گلپایگان

نرم افزار کتیا

نرم افزار  Dassault Systemes CATIA V5R20 یکی از قویترین نرم افزارهای طراحی،تولید و تحلیل به کمک کامپیوتر یا CAD/CAM/CAE در جهان میباشد که اکنون به عنوان بهترین نرم افزارهای CAD/CAM/CAE در سطح جهانی به صورت وسیع مورد استفاده قرار میگیرد.download

کاربردهای نرم افزار Dassault Systemes CATIA  :

 1. محیط های مدل سازی (Solid Model) : این قسمت که در زیر مجموعه ماژول Mechanical Design قرار دارد برای مدل کردن قطعات توپر (Solid) و مجموعه مونتاژی و طراحی قالب و طراحی مدل های ورقکاری (Sheetmetal)، نقشه کشی صنعتی ،تلرانس گذاری و … استفاده میشود .
 2. مدل سازی سطوح : این قسمت علاوه بر ساخت سطوح پیچیده قابلیت انجام مدلسازی روی ابر نقاط و فایلهای حاصل از اسکن سه بعدی را نیز دارا است .
 3. محیط ماشینکاری : پس از ساخت مدل به کمک قابلیتهای محیط ماشینکاری براحتی میتوان عملیات ماشینکاری مورد نیاز برای تهیه قطعه مدل شده از روی قطعه خام را تعریف کرده و هر مرحله از ماشینکاری را بصورت متحرک (انیمیشن) مشاهده کنید .
 4. محیط تحلیل المان محدود : به کمک قابلیتهای این محیط میتوانید قطعات و مدلهای مونتاژی ساخته شده در این نرم افزار را تحلیل کرده و مواردی مانند تغییر شکل ،توزیع تنش و … را در آنها بدست آورد .
 5. طراحی و تحلیل مکانیزمها : به کمک این قابلیت از نرم افزار Catia میتوانید پس از تعریف اتصالات بین اجزای مختلف مکانیزم ،حرکت مکانیزم را مشاهده کرده و آنرا تحلیل کنید .

 

توجه: این نسخه از نرم افزار فقط روی سیستم های ۶۴ بیتی قابل نصب می باشد.

توضیحات :

 • فایل کرک در فایل iso موجود هست به همراه روش اجرای کرک
 • فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی Mount و نصب کنید.
 • جهت دانلود نرم افزار ساخت درایور مجازی کلیک کنید.

 

 1. دانلود پارت ۱ با لينك مستقيم با حجم ۵۰۰ مگابايت
 2. دانلود پارت ۲ با لينك مستقيم با حجم ۵۰۰ مگابايت
 3. دانلود پارت ۳ با لينك مستقيم با حجم ۵۰۰ مگابايت
 4. دانلود پارت ۴ با لينك مستقيم با حجم ۵۰۰ مگابايت
 5. دانلود پارت ۵ با لينك مستقيم با حجم ۵۰۰ مگابايت
 6. دانلود پارت ۶ با لينك مستقيم با حجم ۳۷۵ مگابايت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.